UA-58945531-1
Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 NAJBLIŻSZE KONCERTY SZANTOWE CAŁA POLSKA: 

-------------------------------

BRAK WPISÓW

 NASI PRZYJACIELE

 

GP logoGP logo

AN logoAN logo

 Taaka ryba WołominTaaka ryba Wołomin

 

  POLECAMY:

 

POGODA DLA ŻEGLARZY
Cała Europa

weatheronline.plweatheronline.pl

 

POGODA Modelowa cała Polska

 www.żagle.pogodynka.plwww.żagle.pogodynka.pl

 

 

 

STRONA NA WSZYSTKIE PLATFORMYSTRONA NA WSZYSTKIE PLATFORMY

 Koncerty - Warszawa, Wołomin, Tłuszcz i okolice :

BRAK WPSIÓW

 

   
   
   
NASI PRZYJACIELE
 
 
 
 
 
POLECAMY:
 
POGODA DLA ŻEGLARZY GIŻYCKO
 
 
POGODA DLA ŻEGLARZY
Zalew Zegrzyński
 
 
LOKALIZATOR JEDNOSTEK
 
 
 

BRAK WPISÓW - Poczta Butelkowa zamknięta do odwołania!

 

  • WRZESIEŃ 2015 - Archiwum

Nasz Maczek został logo Nazagle.pllogo Nazagle.plwyróżniony w bazie jachtów serwisu Nażagle.pl - widać dokładność opisu jednostki jak i dobre zdjęcia wyróżniają się na tle innych Maczków, które użytkownicy zamieszczają w sieci! Aż się łezka w oku kręci! - ciekawe gdzie teraz pływa....?

 Kliknij w fotkę Maczka!MAK 666 - fot. W.RogerMAK 666 - fot. W.Roger

 

 

 

 

 

 

  • 20.01.2015

    Logo WiWLogo WiWKolejne targi Wiatr i Woda, które odbędą się pomiędzy 12 - 15 Lutego 2015, tym razem zawitają do centrum wystawienniczego przy ul. Marsa 56 w Warszawie. Czyżby zeszłoroczne, odbębnione z wielką pompą targi na Narodowym zamiast podnieść rangę imprezy, tylko "ostudziły" entuzjazm organizatorów?:)

 

               Cóż, miałem okazję i na targach 2014 być i rozmawiać z wystawiającymi swoje produkty i podzielam decyzję o przeniesieniu imprezy. Zimno, wieje - nawet słynny dach nie pomógł, a w niecce na wysokości murawy śmiało można było trzymać dobrze zmrożone sardynki!:) Poza tym wiele dużych jednostek po prostu nie zmieściło się w głównej bramie stadionowej, prowadzącej na murawę - wiem z pewnego źródła:).

 WIW targiWIW targi

    Organizatorzy zapowiadają już ponad 300 wystawców, i co z tego że może być ciasno - ale i klimat targów ciepło:) mnie trzyma w przekonaniu, że będą udane. Do zobaczenia w Lutym.

 

 
  • TARGI Wiatr i Woda 2012

 

Zakończyły się targi WiW. organizowane w Warszawie w halach EXPO XXI przy Prądzyńskiego 12.

 

 Logo WiWLogo WiW

 

    Jak co roku, nie mogło nas tam zabraknąć. Targi traktujemy jak rozpoczęcie już nowego  nadchodzącego sezonu żeglarskiego.

 Targi z roku na rok, naszym zdaniem są coraz uboższe w jachty żaglowe a potwierdzeniem tego niech będzie to, że w tym roku wszystkie wystawione jednostki były armatorskie.

     Łącznie wszystkich jachtów dostępnych w czarterze było ....12! i żadnych nowości!. Na uwagę zasługiwały - TES 32, z automatyczną platformą na rufie do schodzenia do wody a także mały ale bardzo wdzięczny jachcik CORVETTA 600 wystawiona przez stocznię Sułkowski z Radomia. Cena tej łódeczki to bagatela w wersji podstawowej 39 tyś. złotych!.

    Uwagę zwróciliśmy też na SHINE 30 oraz HORNETa 29 - ciekawy jacht również dostępny na Mazurach i Jezioraku w czarterze!.
    Dla motorowodniaków raj na ziemi!, wędkarze mieli więcej niż w zeszłym roku stoisk. poza tym duży wybór książek, przewodników, poradników i innych wydawnictw żeglarskich, choć mapy Jezioraka nie znalazłem!.

 tekst : Roger

 

  • 06.03.2012
 
Kapitan Zbierajewski odebrał Nagrodę im. kpt. Leszka Wiktorowicza
Kpt. Zbierajewski - fot. WR.comKpt. Zbierajewski - fot. WR.com
W niedzielę (4 marca) podczas Targów „Wiatr i Woda” w Warszawie kapitan Janusz Zbierajewski odebrał Nagrodę im. kapitana Leszka Wiktorowicza. Wręczyli ją przewodniczący kapituły kadm. Czesław Dyrcz oraz kpt. ż.w. Mariusz Wiktorowicz.

Kapitan Janusz Zbierajewski od pół wieku pływa po morzach i oceanach. Jest jedną z najbardziej popularnych, rozpoznawalnych i cenionych postaci w polskim środowisku żeglarskim. To wielki żeglarz, ale także uznany nauczyciel i publicysta. Dowodził „Zawiszą Czarnym”, „Pogorią”, a teraz żegluje na „Kapitanie Borchardzie”. Uznanie kapituły nagrody zdobył tym, że jako jedyny zgodził się prowadzić rejsy w projekcie „Zobaczyć morze” – na „Zawiszy Czarnym” połowę załogi stanowią wówczas osoby niewidome lub słabo widzące.
Kpt. Zbierajewski - fot. RogerWR.comKpt. Zbierajewski - fot. RogerWR.com
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
fotografia: Wesoły Roger

    Nagroda im. kapitana Leszka Wiktorowicza – wybitnego człowieka morza, budowniczego i wieloletniego komendanta „Daru Młodzieży”, wychowawcy wielu pokoleń polskich marynarzy – została ustanowiona w celu uhonorowania wyjątkowych dokonań żeglarskich, osiągnięć w dziedzinie wychowania morskiego młodzieży lub kształtowania świadomości morskiej. Powołali ją spadkobiercy kpt. ż.w. Leszka Wiktorowicza, Miasto Gdynia, Stowarzyszenie Bractwo Kaphornowców i Fundacja Press Club.

Nagrodę stanowią medal oraz kwota pieniężna w wysokości dziesięciu tysięcy złotych.

Przyznała ją kapituła w składzie:

- kpt. ż.w. Mariusz Wiktorowicz, syn Kapitana;
- kadm. Czesław Dyrcz, Bractwo Kaphornowców (przewodniczący Kapituły);
- Bohdan Sienkiewicz, Bractwo Kaphornowców;
- Marek Łucyk, dyrektor Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji;
- Joanna Zielińska, pełnomocnik Prezydenta Miasta Gdyni ds. Sportu;
- Waldemar Heflich, Press Club Polska.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://leszekwiktorowicz.pl .
 
źródło: żeglarstwo.pl, fot.Roger.
 
  • 22.02.2012 

24. Targi Sportów Wodnych i Rekreacji
WIATR i WODA 2012


    W dniach 1-4 marca w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się największe w Polsce Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. Już po raz dwudziesty czwarty na targach spotykają się przedstawiciele branży oraz miłośnicy sportów wodnych i rekreacji z Polski i z zagranicy.
W tym roku amatorzy spędzania czasu nad wodą będą mogli zapoznać się ofertami wystawców zarówno z kraju jak i zagranicy a prezentowane produkty usatysfakcjonują nawet najwybredniejszych miłośników sportów wodnych i rekreacji nad wodą. Oprócz luksusowych łodzi motorowych, pięknych jachtów żaglowych, pontonów, rozwijających niesamowite prędkości RIBów, nowoczesnych skuterów i innych jednostek pływających na targach będzie można zobaczyć szeroką gamę akcesoriów żeglarskich, sprzętu asekuracyjnego i ratunkowego, instrumentów do nawigacji i elektronikę jachtową. Nie zabraknie także producentów i dystrybutorów odzieży żeglarskiej i sportowej, organizatorów czarterów, przedstawicieli samorządów, marin czy firm oferujących atrakcyjne oferty turystyki związanej z wodą oraz szkolenia. Jak co roku na Targach WIATR i WODA silnie reprezentowana będzie branża kajakowa i nurkowa. Nie zabraknie także asortymentu z branży wędkarskiej, bowiem już po raz drugi Targom WIATR i WODA towarzyszyć będą Targi Sprzętu Wędkarskiego „Na Ryby”. Łącznie w tym roku w halach Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 zaprezentuje się około 450 wystawców.


Kiedy na targi?
24. edycja Targów WIATR i WODA tradycyjnie trwać będzie 4 dni. W czwartek, 1 marca od 10.00 do 15.00 wstęp na targi zarezerwowany jest dla publiczności branżowej, zaproszonych gości i przedstawicieli mediów, szersza publiczność może tego dnia zwiedzać targi od 15.00 do 18.00. Następnie targi można zwiedzać: 2 marca (piątek) i 3 marca (sobota) w godzinach 10.00 - 18.00. W niedzielę 4 marca – w godz. 10.00-17.00.

źródło:www.wiatriwoda.pl

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?